Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ruda Godowska

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom Ruda Godowska

Ruda Godowska,lubelskie

399 000 zł33 466 m² 11,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:33 466 m²

Rezerwacja - po umowie przedwstępnej :-) mega fajne miejsce! Zobacz film na youtube, wyszukaj: "siedlisko w lesie ze źródełkiem i 2 stawami - Opole Lubelskie" Lokalizacja: przysiółek wsi Ruda.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Motycz

Motycz(Ruda Godowska + 24 km)

399 000 zł3 000 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka - Motycz, gm. Konopnica Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 30 arów, położona w miejscowości Motycz, w gminie Konopnica. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Miłocin

Miłocin(Ruda Godowska + 22 km)

170 000 zł3 000 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miłocin - malowniczo położona działka 30ar z warunkami zabudowy - została już tylko jedna Z dwóch działek! - Działka z dobrym dojazdem do Lublina, usytuowana w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Długa

Opole Lubelskie(Ruda Godowska + 8 km)

99 000 zł359 m² 275,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Opolu Lubelskim przy ul. Długiej o powierzchni 359m2. NR działki: 574 Dla terenu oznaczonego symbolem mu ustala się: 1) Przeznaczenie - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Miłocin

Miłocin(Ruda Godowska + 22 km)

270 000 zł1 687 m² 160,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 4 działki gm. Jastków, miłocin Miłocin wieś położona w województwie lubelskim, w gminie Jastków. Spokojna okolica z rzadką zabudową domów jednorodzinnych. Dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana ogrodzona Sporniak

Sporniak(Ruda Godowska + 23 km)

260 000 zł2 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 2600 m2 w miejscowości Sporniak, położona na terenie gminy Konopnica. Nieruchomość gruntowa kształtem zbliżona do prostokąta, posiadająca bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie, ul. Radomska

Janowiec(Ruda Godowska + 25 km)

110 000 zł15 000 m² 7,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Teren rolny przy ul. Radomskiej w Janowcu Nieruchomość składa się z trzech działek o powierzchniach : - działka 1156 o powierzchni 0,4136ha - działka 1157o powierzchni 0,7031ha -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Nałęczów

Nałęczów(Ruda Godowska + 19 km)

320 000 zł5 343 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nałęczów - polecam do zakupu dwie atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 5343 m2 z możliwością zabudowy. Działki sprzedawane jako całość. Nieruchomość położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Zalesie

Zalesie(Ruda Godowska + 21 km)

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, zalesie, wilkołaz, 11 ar, budowlana, działka: - 1 linia zabudowy - 1100 m2 - wymiary 23,5m szerokości x 47,5m głębokości Media: wszystkie w działce - prąd na działce sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Poniatowa-Kolonia

Poniatowa-Kolonia(Ruda Godowska + 9 km)

165 000 zł3 282 m² 50,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Idealna działka budowlana w Poniatowej-Kolonii! Działka budowlana w spokojnej, zielonej okolicy Poniatowa-Kolonia. Jeśli marzysz o spokojnym miejscu dla swojej rodziny, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany Kamień

Kamień(Ruda Godowska + 19 km)

3 950 000 zł600 m² 6 583,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Kamień to urokliwa miejscowość położona w bliskiej odległości od Wisły, która nadaje jej niepowtarzalnego uroku oferując jednocześnie dostęp do naturalnego piękna. To idealne.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij